Operator montażu

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz narzędzi, takich jak suwmiarka i klucze dynamometryczne
  • Montaż części produkcyjnych na podstawie instrukcji
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości podzespołów
  • Rejestrowanie rezultatów wykonanej pracy w systemie
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)

Wymagania:

  • Umiejętności manualne, orientacja na precyzję i jakość, dbałość o szczegóły
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz aktywne zaangażowanie w realizację przydzielonych zadań

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub uprawnienia na wózki widłowe/ uprawnienia na żurawie/ suwnice

Oferujemy:

  • Szkolenie już od pierwszego dnia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe i dopłatę do posiłków pracowniczych
  • Możliwość uzyskania dodatkowych premii i nagród
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 zł
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (premie uznaniowe, świąteczne oraz "wczasy pod gruszą")
  • Kafeterię
  • Spotkania integracyjne
  • Firmową drużynę sportową
  • Bibliotekę dostępną dla pracowników
  • Inicjatywy charytatywne
  • Parking dla pracowników

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Rzeszów, podkarpackie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni