Operator maszyny - Warszawa-Bielany

Zadania:

  • obsługa maszyny do oczyszczania złomu i zarządzanie odpadami;
  • dbałość o funkcjonowanie maszyny, zgłaszanie awarii;
  • współpraca z operatorem żurawia, operatorem suwnicy i działem utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22);
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat;
  • wynagrodzenie podstawowe 6000 zł brutto/mies.;
  • premię uznaniową do 600 zł mies.;
  • pracę na 2 zmiany na Bielanach.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PowerJobs Sp. z o.o.

Izabelin, mazowieckie

6 000 - 6 600 PLN netto

Umowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni