OPERATOR MASZYN - Nowoczesny Zakład w Rybniku czeka na Ciebie!

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Podstawowa konserwacja sprzętu,

Wymagamy:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Zaangażowanie,
  • Zdolności manualne,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową od pierwszego dnia,
  • Atrakcyjna stawka 28,30 zł/h brutto, a w tym dodatki (dodatek stanowiskowy, premie regulaminowe) + dodatek za pracę na nocnej zmianie
  • Praca w systemie 3-zmianowym,
  • Wolne weekendy,
  • Program poleceń - poleć nam pracownika a my Ci za to zapłacimy!
  • Opieka koordynatora na każdym etapie,
  • Świetna atmosfera i możliwość awansu!
  • EXPRESOWA REKRUTACJA
    Zależy Ci na czasie? Nam też! Dlatego proces rekrutacji został skrócony do minimum i wymagamy tylko jednego spotkania w siedzibie firmy a później możesz już rozpoczynać pracę.

Nie czekaj - dołącz do nas i rozpocznij karierę w przyjaznym, innowacyjnym środowisku pracy!

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Aktualnie dla Naszego Klienta, znanego w całym świecie poszukujemy osób do pracy w dynamicznym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Rybniku, gdzie technologia idzie w parze z wydajnością! W zakładzie znajdziesz zaawansowane roboty i przyjazne warunki pracy dla każdego - zarówno młodszych, jak i starszych.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

InterKadra Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

4 800 PLN brutto

Umowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 35 dni

Benefity

Ubezpieczenie na życie