Operator maszyn do produkcji kostki brukowej, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plPBO CONSTRUCTION Sp. z o. o. SP. K. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Operator maszyn do produkcji kostki brukowej

Lokalizacja
Niemcy
Pracodawca
PBO CONSTRUCTION Sp. z o. o. SP. K.
Dodano
10.09.2021

Twój zakres obowiązków:

  • prace produkcyjne

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na produkcji lub gotowość przyuczenia
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • szybka gotowość do wyjazdu

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (1800-2200€ netto, uzależnione od ilości przepracowanych godzin)
  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość wypłacania zaliczek
  • Długoletnią współpracę
  • Pierwszy bilet (lub dopłatę do paliwa)
  • Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
  • Pomoc przy uzyskaniu „Kindergeld"
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

Kontakt w sprawie oferty: 664 994 889

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.