Obsługa klienta w systemie hybrydowym pon - pt !

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecania,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 z możliwością pracy częściowo zdalnej po okresie wdrożenia ( dwa tygodnie),
  • Stawkę godzinową w wysokości 28,10 brutto,
  • Realna możliwość przejścia bezpośrednio pod strukturę firmy,
  • Narzędzia do pracy: laptop, słuchawki.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem, ale nie jest to warunek konieczny, wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje obowiązki:

  • Obsługa telefoniczna klientów,
  • Przedstawianie oferty produktów szkoleniowych (kursy, platformy e-learningowe, książki, subskrypcje branżowe).

Miejsce pracy: Ul. Łotewska Warszawa.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu w APT JAGA Recruitment i rozwijaj swoje umiejętności!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

28 - 29 PLN netto

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 3 dni