Obsługa Infolinii - Praca dla studenta od zaraz! - branża RTV/AGD.

Zadania na projekcie:
- odbieranie połączeń
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami
- budowa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami firmy
- raportowanie na bieżąco wyników pracy
- doradztwo w zakupach
- obsługa reklamacji

Wymagania:
- pozytywne nastawienie
- umiejętności swobodnej komunikacji
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjności podczas 5-dniowego pakietu wdrożeniowego
- dyspozycyjności do pracy min. 25h tyg w przedziale godzinowym 8-20 (pon-sob)

Oferujemy:
- elastyczny grafik - nie musisz się martwić o to jak połączyć naukę z pracą
- stabilne wynagrodzenie oparte na stawce podstawowej + premie uzależnione od jakości rozmów/sprzedaży
- pełen pakiet wdrożeniowy, które w 100% przygotuję Cię do Twojej roli!
- pracę w samym sercu miasta - obok Galerii Łódzkiej
- stabilne warunki oraz atrakcyjny i wysoki systemem motywacyjny
- możliwość rozwoju - z Nami zajdziesz wysoko!

Zapraszamy do aplikacji!

Do naszego zespołu poszukujemy konsultanta ds. Telefonicznej Obsługi Klienta na infolinii najbardziej znanego sklepu z artykułami RTV/AGD.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Umowa zlecenie

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni