Monter sprzętu gospodarstwa domowego

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac montażowych bezpośrednio przy linii montażowej lub na stanowiskach bocznych, zgodnie z procesem, za pomocą wkrętaków pneumatycznych bądź ręcznie, zgodnie z Instrukcją i Kartą Pracy danego stanowiska
  • Kontrolowanie dostarczanych komponentów pod względem jakościowym
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Dbanie o jakość produkowanych suszarek
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • Praca stojąca

Nasze wymagania:

  • Wysoka sprawność manualna
  • Umiejętność czytania instrukcji ze zrozumieniem i wykonywania kolejnych czynności zgodnie z nią
  • Rozwaga, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Spostrzegawczość, dokładność
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od lipca

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawa + premia
  • Dodatek za prace w soboty (harmonogramowo pracująca co trzecia sobota)
  • Dodatek za godziny nocne
  • Ekwiwalent za pranie 60zl/msc
  • Pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym (6- 14, 14- 22, 22-6)
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych (kantyna pracownicza)
  • Transport do miejsca pracy dofinansowany przez Klienta (z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Zawiercie, Ogrodzieniec, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Boguchwałowice)
  • Zakwaterowanie organizowane przez Agencję

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

InterKadra Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Umowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni