Monter na produkcji baterii - Pruszków ul. Przejazdowa

Co zyskasz, podejmując z nami współpracę?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • współpraca z polską rozwijająca się Firmą,
  • pracę w systemie dwóch zmian (;;6-14 oraz 14-22);; od poniedziałku do piątku;
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto miesięcznie ,
  • miesięczną premię uznaniowa do 20 % (;;premia przyznawana od 3 miesiąca pracy);;,
  • możliwość uzyskania uprawnień SEP w celu używania elektronarzędzi;
  • wynagrodzenie na życzenie - dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty;
  • pracę w nowoczesnej i cichej hali produkcyjnej,
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowania do żłobków i przedszkoli;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport.

Twoje obowiązki:

  • prace manualne, polegające na łączeniu elementów;
  • przygotowywanie komponentów do produkcji (;;czyszczenie, wiercenie, szlifowanie, skręcanie, sklejanie);;;
  • demontaż produktów za pomocą narzędzi.

Czego wymagamy?

  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2 zmian;
  • samodzielnego dojazdu do pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zaaplikuj!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (;;podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363);; zatrudni osoby do pracy w firmie, która jest wiodącym producentem innowacyjnych systemów bateryjnych dla transportu, robotyki oraz stacjonarnych magazynów energii w Europie na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (;;w pobliżu stacji ORLEN);;

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Pracownik fizyczny

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni