Mistrz utrzymania ruchu

Jedyna firma w Polsce produkującą walcówkę aluminiową i ze stopów aluminium oraz jeden z większych producentów przewodów napowietrznych i innych produktów aluminiowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Mistrza utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Skawina.

Zadania:

  • Organizację, kierowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz firm zewnętrznych w celu utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym w całej firmie,
  • Organizację oraz bezpośrednie nadzorowanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami maszyn i urządzeń,
  • Nadzorowanie i prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń oraz instalacji elektro-energetycznych,
  • Tworzenie i aktualizację instrukcji BHP, czynnościowych, obsługi maszyn i urządzeń oraz procedur i instrukcji związanych z obowiązującym firmie Zintegrowanym Systemem Zarządzania,
  • Zamawianie, utrzymanie i kontrolę stanów magazynowych materiałów i części zamiennych wykorzystywanych przy naprawach oraz remontach maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
  • Współpracę z innymi działami wewnątrz firmy oraz firmami zewnętrznymi w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego o profilu technicznym (preferowane: automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne),
  • Uprawnień energetycznych gr. I, II i III,
  • Znajomości systemów automatyki i sterowania,
  • Umiejętności podstawowego programowania sterowników PLC i falowników
  • Umiejętności diagnozy i usuwania problemów systemów sterowania
  • Dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel i Word),
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników.

Mile widziane:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń,
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, fundusz świadczeń socjalnych, dodatki świąteczne, dodatki weekendowe.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod nr telefonu 537 504 404 lub wyślij swoje CV drogą elektroniczną. Nie odbieram? - napisz sms o treści "Skawina" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni