Mechanik (m/k) - Niemcy, Offenburg - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik (m/k) - Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik (m/k) - Niemcy

Work place: Offenburg

Region:Baden-Württemberg

Numer ref.: a0t6N000000mJIjQAM

Opis stanowiska:
  • diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych,
  • wykonywanie remontów maszyn.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe (mile widziane),
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
  • gotowość do pracy na 3 zmiany.
Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia przez firmę naszego klienta,
  • stawkę 17-18 euro/h brutto,
  • zagwarantowane podwyżki płac,
  • zapewnienie odzieży roboczej,
  • roczne wypłaty specjalne, takie jak premie wakacyjne i świąteczne,
  • indywidualne/specjalne szkolenia u naszych klientów,
  • nowoczesne miejsce pracy,
  • możliwość wsparcia w zakwaterowaniu.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl