McDonald’s zatrudni magazyniera

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw zewnętrznych

  • po odbyciu szkolenia z wózka elektrycznego: operowanie wózkiem elektrycznym

  • dbanie o porządek w magazynach i na zapleczu restauracji

  • wspieranie zmiany nocnej w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w podanych dniach i godzinach

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • Stawka przez pierwsze 3 miesiące 25,60 zł brutto, następnie 26,50 zł brutto.
  • możliwość pracy na niepełnym etacie

  • dodatkowe 20% stawki za każdą godzinę pracy w godzinach 23.00-7.00

  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji

  • zniżki na karty multisport lub medicover

  • bonifikartę i program rabatowy

  • Praca w godzinach dostaw:

    • poniedziałki 5:00 - 10:00

    • środy 4:00 - 8:00

    • piątki 4:00 - 8:00

    • soboty (noc z piątku na sobotę) 00:00 - 4:00

Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś, bo szukamy właśnie Ciebie

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

McDonalds Polska

Wieliczka, małopolskie

CV nie jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni