Magazynier, Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plJAGA TEMP Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Magazynier

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
JAGA TEMP Sp. z o.o.
Dodano
26.09.2022
Numer referencyjny
KPRK

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(pierwsza umowa na rok);

- wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4100-4500 zł brutto;

- premię miesięczna od 5% do 15% podstawy wynagrodzenia;

- dodatek transportowy na dojazdy do pracy w wysokości 400 zł.

Obowiązki:

- obsługa wózków widłowych(tzw. czołówek);

- gotowość do pracy na magazynie zwrotów wiążącej się z przekładaniem i układaniem opakowań kaucyjnych(np. skrzynek).

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych(mile widziane UDT);

- książeczka sanepidowska(lub chęć do jej wyrobienia);

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6).

- brak przeciwskazań zdrowotnych do dźwigania ciężarów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt tel.: 600-521-210 :)

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku: