Magazynier

 Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym,
  • sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,
  • korzystanie i posługiwanie się istniejącym oprogramowaniem
  • oznaczanie i metkowanie towaru
  • rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
  • odseparowanie dostaw niezgodnych i właściwe ich przechowywanie
  • oznaczenie i złożenie niezgodnego wyrobu/towaru na wyznaczonym miejscu
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,
  • prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych
  • wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
  • rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji
  • załadunek - nadzór i potwierdzenie odbioru towaru przez przewoźnika
  • wpieranie pracy innych magazynierów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • stosowanie się do poleceń służbowych

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • aktualne uprawnienie na wózek widłowy
  • sprawność i siła fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • spostrzegawczość i dobra orientacja w przestrzeni
  • poszanowanie ładu i porządku
  • uczciwość
  • skrupulatność
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • podzielność uwagi
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • przyjazne warunki pracy
  • fundusz socjalny
  • program karta multisport plus
  • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bielsko-Biała, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni