Magazynier |Praca od zaraz| Pyrzowice | Umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towarów

  • rozkładnie towarów na półki sklepowe

  • odpowiedzialność za dowóz towaru

  • dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Również dla osób, bez ważnych UDT,
  • Ukończone 18 lat

CO OFERUJEMY:

  • Stawka podstawowa od 28,50zł brutto

  • Pracę dwuzmianową od 6-14, 13-21. W weekendy i święta jedna zmiana

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Szkolenie wdrażające

  • Płatne nadgodziny

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 500 zł brutto).

Firma na rynku Polskim istnieje już prawie 80 lat. Jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w portach lotniczych.

Szukamy osób zainteresowanych stanowiskiem magazyniera.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pyrzowice, śląskie

Umowa zlecenie, Kontrakt B2B

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni