Magazynier - Operator wózka widłowego Niepołomice

Opis stanowiska:

- przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie

- załadunek samochodów ciężarowych

- prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towaru

- praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym

- praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera

- uprawnienia na wózki widłowe - zdany egzamin przed Komisją UDT

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany),

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Kraków, małopolskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni