Logistics Assistant, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plTrident BMC sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Logistics Assistant

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Trident BMC sp. z o.o.
Dodano
03.08.2022
Numer referencyjny
4830_2877
Logistics Assistant będzie zajmował się:
  • Wsparciem przygotowywania dokumentacji transportowej
  • Wprowadzaniem danych do systemu
  • Wsparciem monitorowania realizacji zleceń transportowych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • Kontaktem telefoniczny i mailowy z dostawcami, spedytorami, agentami
  • Wsparciem w komunikacji na linii administracja-magazyn
  • Dbaniem o poprawność i organizację dokumentów (także on-line),
  • Organizacją miejsca pracy
  • Udziałem w bieżących zadaniach działu Logistyki
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenia lub w trakcie studiów kierunkowych (logistyka, transport)
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Wyjątkową szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w kreatywnym i młodym zespole
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na UoP

O nas:

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata.