Laborant, Inowrocław/Janikowo - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Laborant

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Laborant

Miejsce pracy: Inowrocław/Janikowo

Region: kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków:

  • pobór prób do badań oraz wykonywanie analiz fizykochemicznych zgodnie z planami kontroli i badań procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych,
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych badań,
  • obsługa i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
    współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe chemiczne lub pokrewne,
    dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość technik laboratoryjnych,
  • cechy takie jak samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi zintegrowanych systemów informatycznych typu SAP.

To oferujemy

umowa o pracę
szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
atrakcyjny system premiowy
prywatną opiekę medyczną i ubezbieczenie na życie
kartę sportową
oraz
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co możemy Ci zaoferować!