Korytarzowa/y (pracownik obsługi hotelu)

Zadania:

  • Sprzątanie miejsc i powierzchni publicznych, ogólnodostępnych w hotelu.
  • Obsługa sal konferencyjnych w zakresie dbałości o czystość.

Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie w pracę, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.
  • Uczciwość zawodowa.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Pracę na pół etatu.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w prestiżowym czterogwiazdkowym hotelu.
  • Pracę w systemie zmianowym.

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Hotel Słoneczny Młyn

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Część etatu

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni