Koordynator projektu

Obowiązki:

  • realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa podległych pracowników,
  • wdrażanie i szkolenie pracowników,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • koordynacja pracy pracowników.

Oczekujemy:

  • znajomości język angielskiego na poziomie A2
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Office,
  • prawo jazdy kat.B.

Mamy do zaoferowania:

  • wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych rekruterów,
  • swobodę w realizacji projektów.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy certyfikat nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
W związku ze stałym rozwojem aktualnie poszukujemy:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

InterKadra Sp. z o.o.

Iława, warmińsko-mazurskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni