Kontroler Jakości

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie wykonywanie pomiarów zgodnie z ustalonymi metodami
  • Będziesz zaangażowany/a w kontrolę jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Będziesz ściśle współpracował/a z Działem Produkcji i Technologii w kwestiach jakościowych
  • Twoim zadaniem będzie sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania:

  • Znajomość technik i metodologii wykonywania pomiarów fizyko-chemicznych
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów oraz podejmowania samodzielnych decyzji
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialne podejście do bezpieczeństwa w pracy, przestrzegania zasad dotyczących bezpieczeństwa
  • Zaangażowanie i nastawienie na współpracę w zespole
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w kontroli jakości będzie dodatkowym atutem

My oferujemy:

  • Umowę o pracę zawarta bezpośrednio z Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe oraz premie i nagrody)
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy, który przewiduje 4 dni pracy - zmiany trwają po 12 h (6-18, 6- 18, 18-6., 18- 6) - 4 dni wolnego - dzięki czemu masz możliwość połączenia pracy z pasjami czy innymi zobowiązaniami
  • Możliwość dofinansowania nauki języka obcego w indywidualnym trybie (kursy, prywatny lektor) dla osób; z działów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca
  • Bezpłatną opiekę medyczną w firmie Medicover, dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunch pass Pluxee, doładowywaną co miesiąc środkami, które można wykorzystać na gotowe produkty gastronomiczne (cateringi, restauracje)
  • Inicjatywy wewnętrzne, takie jak świeże owoce w fabryce, darmową kawę i herbatę, ogrodzony parking oraz rodzinne spotkania (pikniki, wizyty dzieci w fabryce)
  • Dofinansowania z okresie świat i wakacji
  • Dodatkowo w terminie od kwietnia do września oferujemy możliwość współpracy jedynie na okres wakacyjny - poinformuj nas, którą opcją jesteś zainteresowany !

Amcor Flexibles Łódź to wiodące przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji innowacyjnych opakowań elastycznych. Nasza firma jest częścią międzynarodowej grupy Amcor, światowego lidera w dziedzinie opakowań, zatrudniającego ponad 50 tysięcy pracowników w ponad 250 zakładach na całym świecie. W 2019 roku doszło do strategicznego połączenia z renomowaną firmą Bemis, co zaowocowało notowaniem firmy Amcor na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku.

Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład zatrudnia ponad 450 osób i specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiura i druk flexograficzny. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej. Jako zespół profesjonalistów z pasją do innowacji i doskonałości, pracujemy nad tworzeniem opakowań, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także są ekologiczne i zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi. Jesteśmy dumni z naszej globalnej obecności i zobowiązania do utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz być częścią innowacyjnej firmy, która dba o środowisko i rozwija się w dynamicznym sektorze opakowań elastycznych. Doświadczenie w obszarze poligrafii lub przemysłu spożywczego będzie dodatkowym atutem. Dołącz do Amcor Flexibles Łódź i wspólnie twórzmy przyszłość opakowań!

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

AMCOR FLEXIBLES REFLEX Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne