KONTROLER JAKOŚCI, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plP.I.W. „Wifama – Prexer” Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

KONTROLER JAKOŚCI

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
P.I.W. „Wifama – Prexer” Sp. z o.o.
Dodano
07.05.2021

Firma  P.I.W. „Wifama – Prexer” Sp. z o.o.
z siedzibą w Łodzi
aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Firma ma 100% kapitał polski. Na rynkach światowych istnieje od początków ubiegłego wieku z czasem stając się jednym z liderów w odlewnictwie i obróbce skrawaniem. Wykonujemy detale m.in. dla liderów  w dziedzinie motoryzacji, sprzętu AGD, elektronarzędzi, budownictwa. Posiadamy dział technologii, konstrukcji, własną narzędziownię oraz nowoczesne laboratorium pomiarowe.

Wykształcenie:

  • średnie techniczne.

Kompetencje twarde:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność korzystania ze sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • znajomość pakietu MS-office w szczególności outlook i exel,
  • znajomość norm i standardów mile widziana,
  • doświadczenie w kontroli jakości w firmie produkcyjnej.

Kompetencje miękkie:

  • komunikatywność,
  • otwartość na zmiany,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, precyzja,
  • samodzielność.

Opis stanowiska:

  • praca na wydziałach produkcyjnych przy operatorach maszyn CNC,  operatorach  pras i pracownikach produkcyjnych,
  • kontrola wizualna detali oraz przyrządami pomiarowymi kilkakrotnie na zmianie.

Praca w zależności od wydziału na II lub III zmiany.

Oferujemy:

  • umowę o parce,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wykonywanej pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • wsparcie zespołu,
  • ciepłą atmosferę,
  • parking wewnątrz zakładowy,
  • dofinansowanie do kart fitsport,
  • fitprofit.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

telefoniczny + 48 606 356 227

lub kontakt mailowy za pomocą przysku aplikowania:

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest firma P.I.W. „Wifama-Prexer” Sp. z o.o.. z siedzibą w Łodzi 93 – 521, ul. Niciarniana 45. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe „WIFAMA-PREXER” Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie będą przechowywane na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po zakończeniu bieżącej rekrutacji zostaną usunięte, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Aplikacji nie odsyłamy.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.