Kontroler jakości - praca TAKŻE DLA KOBIET od zaraz

Zadania:

  • kontrola wizualna detali zgodnie z instrukcją;
  • pomiar części;
  • przygotowanie detali do wysyłki;
  • wsparcie innych działów - m.in. obsługa kalibratora, piaskarki, prasy hydraulicznej czy szlifierni.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane w kontroli jakości;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność;
  • bardzo dobry wzrok;
  • umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • wynagrodzenie z dodatkami 5400-5800 zł brutto/mies.;
  • możliwość przejścia w struktury firmy już po 3 miesiącach;
  • wsparcie koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PowerJobs Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

5 400 - 5 800 PLN brutto

Umowa o pracę tymczasową

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne