Kontroler Jakości / Laborant

Zadania :

  • Przeprowadzanie kontroli dostarczanych surowców i materiałów opakowaniowych zgodnie z opracowanym harmonogramem badań.
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych.
  • Przygotowanie prób sensorycznych i udział w pracach zespołu sensorycznego.
  • Kontrola jakościowa toku produkcyjnego - ocena surowców, materiałów opakowaniowych oraz wyrobu gotowego w toku linii produkcyjnej.
  • Rzetelne rejestrowanie zapisów z kontroli oraz prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Przygotowywanie odczynników i roztworów chemicznych do analiz.
  • Uczestnictwo w kontrolach urzędowych oraz audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Przestrzeganie procedur zapewnienia jakości w firmie: GHP, GMP, HACCP, IFS.

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe: technologia żywności, chemia i kierunki pokrewne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach.
  • Opiekę medyczną.

BZK Alco to wiodący producent i dystrybutor wódki, dostarczający wyjątkowe alkohole na rynek polski i międzynarodowy. Z naciskiem na jakość i innowacje, jesteśmy dumni z naszych produktów premium, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w doskonałość. Spółka BZK Alco wchodzi w skład Grupy BZK, do której należą również między innymi takie podmioty, jak Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra - Oil, Bioagra, Staoil, łącznie tworząc jedną z największych w Polsce grup przemysłu spożywczego, zbożowego i paliw odnawialnych.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BZK ALCO

O firmie →

Janików, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 1 dzień