Konsultant SAP SD

Informacje o projekcie:

  • Branża: Prawna
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Obszar projektu: rozwijanie kluczowych systemów SAP
  • Praca zdalna: 100%, 1-2 dni w biurze na miesiąc
  • Długość projektu: roczna umowa o pracę z możliwością przedłużenia
  • Język angielski: C1
  • Metodologia: Agile
  • Budżet: 22 - 26k brutto

Zakres zadań:

  • Skuteczna komunikacja z interesariuszami na wszystkich poziomach
  • Wyjaśnianie złożonych problemów, pomysłów i rozwiązań w przyjaznym dla biznesu języku
  • Realizacja wszystkich elementów pełnego cyklu życia projektu, w tym zbieranie wymagań, analiza danych, projektowanie procesów, projektowanie rozwiązań, konfiguracja i UAT
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji i dzielenie się wiedzą z zespołem
  • Raportowanie i eskalacja wszelkich problemów lub wyzwań, gdy jest to konieczne
  • Współpraca z członkami zespołu na całym świecie

Wymagania:

  • Doskonała znajomość procesu SAP SD OTC, szczególnie w obszarach wyceny, fakturowania i operacji międzyoddziałowych, potwierdzona 5-letnim doświadczeniem
  • Umiejętności konsultingowe, w tym analiza wymagań, analiza danych, projektowanie procesów, opracowywanie opcji/rozwiązań, szacowanie, tworzenie specyfikacji, konfiguracja, testy UAT oraz wsparcie produkcyjne
  • Doświadczenie w integracji SAP z systemami zewnętrznymi lub innymi systemami SAP (np. przez EDI)
  • Znajomość powiązanych modułów SAP, takich jak HCM, FICO, PS, CAT-S, CRM
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy z orientacją na obsługę klienta
  • Chęć do nauki i samodzielnego zdobywania wiedzy w dodatkowych obszarach SAP
  • Gotowość do pracy nad zadaniami w trybie Business As Usual (BAU) oraz projektami przydzielanymi na bieżąco
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na rok z możliwością przedłużenia
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie oraz podróżne
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy językowe
  • Globalne i zwinne środowisko pracy

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie poszukujemy doświadczonego Konsultanta SAP SD, który dołączy do zespołu naszego Partnera. Oferujemy wyjątkową okazję do pracy w globalnym, zróżnicowanym i wspierającym środowisku, gdzie Twoje umiejętności będą kluczowe w dostarczaniu rozwiązań SAP, wspierających bieżące potrzeby biznesu.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Umowa o pracę

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 35 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dodatkowe świadczenia socjalne