Projektant z uprawnieniami budowlanymi

Zadania:

  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych oraz symulacji projektowanych elementów aluminiowych;
  • tworzenie raportów z obliczeń wraz z końcowym raportem umożliwiającym certyfikację danego produktu;
  • udział w tworzeniu projektu;
  • współpraca z działem R&D w zakresie tworzenia nowych koncepcji i rozwiązań;
  • nadzór nad poprawną realizacją projektów pod kątem konstrukcyjnym i wytrzymałościowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Budownictwo lub Architektura;
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowalne w dziedzinie projektowania konstrukcji stalowych i aluminiowych - warunek konieczny;
  • wiedza z zakresu mechaniki i wytrzymałości materiałów;
  • znajomość CAD/CAM, znajomość programu SolidWorks będzie atutem;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie;
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B - zgodnie z preferencjami kandydata;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata;
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna Luxmed, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PowerJobs Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

6 000 - 15 000 PLN brutto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników