Konstruktor (m/k), Słupca, Września, Konin - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Konstruktor (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konstruktor (m/k)

Work place: Słupca, Września, Konin

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000000mLIMQA2

Opis stanowiska:
  • opracowanie dokumentacji stanowisk montażowych, transportu wewnątrz zakładu, transportu gotowych elementów do klienta,
  • optymalizacja procesów technologicznych, dobór narzędzi i oprzyrządowania,
  • nadzorowanie procesów w powierzonym obszarze,
  • zarządzanie zasobami technicznymi dla zapewnienia właściwej realizacji,
  • kontrola bieżącej produkcji pod względem zgodności z projektem oraz jakości wykonywanych prac,
  • weryfikacja potrzeb związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek mechaniczny lub budownictwo),
  • doświadczenie w projektowaniu stanowisk montażowych,
  • wiedza w zakresie wyznaczania środków ciężkości i podstawy obliczeń statycznych,
  • sprawne posługiwanie się komputerem - znajomość MS Excel, AutoCAD Mechanical, Inventor, inne 3D,
  • znajomość procesów technologicznych: cięcia, palenia, składania, spawania, szlifowania, wiercenia, malowania,
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz bogaty pakiet benefitów.
Miejsce pracy: Słupca

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl