Kierownik Produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym w Spółce.
  • Zarządzenie podległym zespołem produkcyjnym: planowanie pracy pracowników, motywowanie, szkolenie, wdrażania dobrych praktyk.
  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP oraz odpowiedzialność za utrzymywanie dyscypliny pracy i  porządku w miejscu pracy.
  • Optymalizowanie procesu produkcyjnego oraz proponowanie możliwych usprawnień w celu osiągnięcia jak najwyższego poziomu efektywności.
  • Monitorowanie oraz raportowanie produkcji: m.in.: rozliczanie produkcji, analiza wydajności oraz prowadzenie analiz przyczyn powstawania błędów i niezgodności, raportowanie kluczowych wskaźników produkcyjnych.
  • Wdrażania działań naprawczych po przeprowadzonych audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Określanie bieżących potrzeb, zakup narzędzi i wyposażenia linii produkcyjnych.
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i pracą zespołu produkcyjnego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętność szczegółowego planowania produkcji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Silne umiejętności przywódcze i komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szukania rozwiązań.
  • Praktyczna znajomość Lean Manufacturing.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Karta przedpłacona EDENRED.

Firma Bioagra-OIL S.A., producent najwyższej jakości biokomponentów i biopaliw w związku z rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BIOAGRA-OIL S.A

Korycin, podlaskie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni