Kierownik Magazynu i Gospodarki Wewnętrznej, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plAmcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. - Kierownik Magazynu i Gospodarki Wewnętrznej

Oferta archiwalna

Kierownik Magazynu i Gospodarki Wewnętrznej

Miejsce pracy: Łódź

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Reflex sp. z o.o. jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudniamy ok 12 tysięcy Pracowników, mamy 61 zakładów i jesteśmy obecni w 22 krajach.W 2019 roku nastąpiło połączenie z firmą Bemis, i od tego czasu firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE).

Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład zatrudnia ponad 450 osób, specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiura i druk flexograficzny. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz kierowanie procesami magazynowymi na terenie fabryki, zarządzanie zespołem kilkudziesięciu osób
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w obszarze magazynu
  • monitorowanie realizacji projektów i procesów magazynowych pod kątem efektywności i jakości ich wykonania.
  • inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych
  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe
  • motywowanie, ocena i rozwój podległego zespołu
  • nadzór nad efektywną i terminową realizacją zleceń przy zachowaniu wymogów jakościowych
  • tworzenie i nadzór nad budżetem w podległym obszarze.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, przywództwa, umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • elastyczność w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • proaktywność, innowacyjność i kreatywność w działaniu;
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu;
  • umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów w podległych obszarach

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej nastawionej na nowoczesne technologie

  • bonus roczny związany z realizacją celów,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca

  • dodatkowo w naszej firmie działa system Poleceń - rekomendując trzech znajomych możesz zarobić nawet 2400 zł brutto.

Opublikowane przez:

HRlink system rekrutacji on-line