Kierownik Budowy

Zadania:

  • Samodzielne sprawowanie funkcji Kierownika Budowy na powierzonej budowie,
  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrola prac pracowników sił własnych oraz firm podwykonawczych,
  • Koordynowanie robót budowlanych z robotami branżowymi
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz nadzorem inwestorskim i autorskim,
  • Współpraca z urzędami,
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • Odbiory i przeglądy techniczne robót,
  • Opracowywanie harmonogramów oraz budżetów zadań na budowie,
  • Raportowanie postępów prac,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - budowlane,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu pracami na budowie,
  • Znajomość programu AUTO CAD oraz programu do kosztorysowania, np. NORMA,
  • Umiejętność negocjowania,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Niezbędne narzędzia - telefon, komputer i auto służbowe,
  • Pracę w życzliwej atmosferze w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zadzwoń i dowiedz się więcej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści  Lublin - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471