Kierownik budowy z j. niemieckim – roboty ziemne – rurociągi/odwodnienia

Zadania:

  • Przygotowanie placu budowy i pełnienie nadzoru budowlanego,
  • Zarządzanie zespołem pracowników i nadzór nad postępem prac,
  • Koordynacja projektu z Klientem,
  • Planowanie i kontrola budżetu oraz terminów realizacji,
  • Współpraca z polskimi podwykonawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne budowlane,
  • Doświadczenie w branży robót ziemnych - odwodnienia gruntu, fundamentowanie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Mobilność  i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Doświadczenie w kierowaniu ludźmi.

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie zgodnie z taryfą budowlaną i 30 dni urlopu,
  • Diety w przypadku pracy poza domem,
  • Premie świąteczne,
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • Szeroki pakiet dodatków - dopłaty do świadczeń emerytalnych, opłat za przedszkole, do zakupu roweru, ubezpieczenie zdrowotne,
  • Indywidualne możliwości szkoleniowe,
  • Dożywotnie konta czasu pracy,
  • Życzliwa i wspierająca atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracpownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS - oddzwonię!

 Nr wpisu 13 471