Kierownik budowy z j. niemieckim / Bauleiter – branża drogowa

Zadania:

  • Organizacja , koordynacja i nadzorowanie prac na budowie,
  • Rozliczanie budowy i sporządzanie kalkulacji cenowych,
  • Udział w negocjacjach kontraktowych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budownictwie drogowym,
  • Wyższe wykształcenie budowlane,
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Doświadczenie z niemieckim VOB/B.
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne,
  • Wynagrodzenie: 4800 - 5900 EUR brutto
  • Nagrody, bonusy, dodatki, premie świąteczne/urlopowe,
  • Auto służbowe,
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracpownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS - oddzwonię!

Nr wpisu 13 471