Kierowca Zawodowy kat. C + E

Opis stanowiska:

  • Przewóz towarów sypkich ciągnikiem siodłowym z naczepą.
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (utrzymanie czystości pojazdu, obsługa codzienna pojazdu).
  • Dbanie o terminowość dostaw.
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C + E.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej).
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy.
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od oceny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
  • Tabor w bardzo dobrym stanie technicznym.
  • Prywatną opiekę medyczną.

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Polskie Młyny S.A.

Teresin, mazowieckie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna