Key Account Manager ds. marki własnej

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi klientami (szczególnie w kanale handlu nowoczesnego).
  • Rozwijanie istniejących relacji.
  • Pozyskiwanie nowych zamówień.
  • Osiąganie celów sprzedażowych i rozwijanie portfolio produktów marki własnej wśród klientów.
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów, w ścisłej współpracy z działem R&D w organizacji.
  • Pełnienie wiodącej roli w komercyjnej stronie rozwoju nowych produktów.
  • Monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej, trendów i analiza działań konkurencji.
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie ofert, kalkulacji, tworzenie prezentacji dla klientów, negocjowanie warunków współpracy i umów.
  • Odpowiedzialność za płynne wdrożenie całego kontraktu i finalizację zamówienia.
  • Analiza potrzeb klienta z wykorzystaniem zewnętrznych narzędzi analitycznych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku kierowniczym związane z obsługą kluczowych klientów (minimum 3 lata).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów sprzedażowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B2).
  • Analityczne myślenie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne .
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Premię za realizację celów.
  • Laptop, telefon komórkowy, samochód.

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Nowoczesnego na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Bakoma Sp z oo

Koprki, mazowieckie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna