Kasjer/Sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Wykładanie towaru;
  • Dbanie o czystość w sklepie;
  • Sprawdzanie dat ważności.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godziny pracy: 6:00-14:00 / 14:00-22:00)
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy;
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową)
  • Szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz kasy fiskalnej;
  • Imprezy oraz wycieczki firmowe;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Program poleceń pracowniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem Polska Sieć sklepów spożywczych Nasz Sklep poszukuje kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

PSH Nasz Sklep S.A.

Jasionka, podkarpackie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni