Junior Marketing Coordinator

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta o stabilnej pozycji rynkowej, poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing Coordinator. Firma jest globalnym liderem innowacji inspirowanych nauką. Wykorzystuje wiedzę, by zmieniać świat. Dołącz do firmy, która szuka rozwiązań, by uczynić życie lepszym i prostszym. Pracuj dla znanych i lubianych marek z branży konsumenckiej/FMCG.

Zadania:

  • Współprowadzenie projektu tworzenia zestawów sprzedażowych (KITS) dla sezonowych akcji promocyjnych dla kanału Retail
  • Aktywacja nowych produktów na rynku, monitorowanie postępów sprzedażowych
  • Wsparcie w tworzeniu lokalnej strategii komunikacyjnej oraz adaptacji strategii globalnej
  • Tworzenie tekstów i treści marketingowych
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi w prowadzeniu kampanii marketingowych, w tym influenserskich
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie projektowania materiałów ekspozycyjnych i edukacyjnych
  • Współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na doskonalenie kompetencji i zdobywanie doświadczenia w dziale marketingu
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w dziale marketingu lub zarządzaniu projektami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w formie hybrydowej (ok. 2 dni w tygodniu pracy z biura w Kajetanach)
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kajetany, mazowieckie

Umowa o pracę

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Kawa / herbata
Parking dla pracowników