Inżynier Sprzedaży

Kluczowe zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych;
  • Promocja i sprzedaż produktów ZPUE;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedaży;
  • Udział w negocjacjach handlowych i przygotowaniu ofert.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku;
  • Znajomość sektora energetycznego;
  • Znajomość urządzeń elektrycznych (rozdzielnice niskiego i średniego napięcia, stacje transformatorowe);
  • Znajomość rynku w zakresie wymagań technicznych i cen;
  • Myślenie analityczne;
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu energetyki, elektrotechniki lub pokrewne.

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie".

ZPUE S.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ZPUE S.A.

Lublin, lubelskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni

Benefity

Elastyczny czas pracy
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Preferencyjne pożyczki
Dofinansowanie nauki języków
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Paczki świąteczne
Program rekomendacji pracowników
Możliwość uzyskania uprawnień
Służbowy samochód do użytku prywatnego