Inżynier projektów budowlanych

Pracodawca oferuje:
•    pracę na stanowisku z dużym zakresem samodzielności
•    nienormowany czas pracy
•    możliwość wybory formy zatrudnienia / współpracy
•    wynagrodzenie podstawowe w okresie próbnym 8000 zł - 10000 zł netto
•    premia za realizację projektu zgodnie z założeniami w wysokości od 10% do 30% rocznego wynagrodzenia
•    premię od pozyskanego kontraktu
•    narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

Do pracy na tym stanowisku potrzebne są:
•    wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura)
•    doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji stacji uzdatniania wody, oczyszczalni, branża sanitarna
•    mile widziane są uprawnienia budowlane sanitarne
•    prawo jazdy kat. B
•    dobra znajomość MS Office (Excel)
•    dobra znajomość obsługi programu AUTO CAD
•    umiejętność pracy pod presją czasu
•    umiejętność pracy w zespole
•    umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym, ekonomicznym
•    umiejętność rozwiązywania problemów, poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
•    mile widziana znajomość języka obcego
•    (pozyskanie) nawiązywanie współpracy z podwykonawcami w branży technologicznej - uzdatniania wody
•    zaangażowanie
•    odpowiedzialność
•    terminowość
•    komunikatywność

Stanowisko obejmuje:
Częściowy nadzór nad realizacją dwóch projektów:
•    udział przy projektowaniu stacji uzdatnia wody
•    opracowywanie technologii budowy
•    kontrola i nadzór etapów budowy
•    kontrola postępu i jakości pracy pracodawców
•    wsparcie kierownika budowy w monitorowaniu budowy, obiektów budowlanych
•    analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
•    opracowywanie planów pod-zleceń i zakupów materiałów
•    wysyłanie zapytań ofertowych do potencjalnych podwykonawców / dostawców  / usługodawców
•    przygotowywanie zestawień ofert i propozycji pod- zleceń
•    wspieranie kierownictwa budowy w wyborze podwykonawcy / dostawcy / usługodawcy
•    prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami / dostawcami / usługodawcami
•    współpraca z działem finansowym w zakresie przygotowywania umów i zleceń
•    dbanie o utrzymanie założonego wyniku finansowego
•    bieżąca analiza kosztów
•    prowadzenie bieżących zestawień zawartych umów i kontroli
•    terminowości kontraktowania
•    udział w postępowaniach przetargowych
•    współpraca z innymi działami firmy
•    inne czynności i zadania zlecone prze Zarząd

Dołącz do Firmy naszego Klienta działającego w branży budowlanej
Stanowisko:
Inżynier Sanitarnych Projektów Budowlanych
miejsce pracy:

biuro (Międzyrzecz lub Sulechów)
realizacja projektów (Bierutów koło Wrocławia oraz Czempinie koło Poznania)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

SMART HUNTER EWA KĘSEK

Międzybłocie, lubuskie

8 000 - 10 000 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 6 dni

Benefity

premia za realizację projektu zgodnie z założeniami w wysokości od 10% do 30% rocznego wynagrodzenia
premię od pozyskanego kontraktu