Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonego zakresu prac na projekcie pod nadzorem Kierownika Budowy, zgodnie z założonym budżetem oraz przyjętym harmonogramem robót
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z firmami podwykonawczymi, Inspektorami Nadzoru, Inwestorem
  • Aktualizowanie harmonogramów powierzonych zakresów prac
  • Wysyłanie i zbieranie ofert od podwykonawców oraz dostawców
  • Odpowiedzialność za porządki na budowie
  • Odpowiedzialność za BHP na powierzonym zakresie prac
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo)
  • Znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej od 34 lat firmie na polskim rynku budowlanym
  • Dofinansowanie pakietów medycznych i sportowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego - kursy i szkolenia
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Współpraca B2B lub UoP (preferowane B2B)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV.

Poszukuję osoby na stanowisko Inżyniera Budowy dla firmy z branży budowlanej - pracodawca szuka osoby do stałej współpracy nie tylko przy obecnym projekcie.

Firma działa w zakresie budownictwa przemysłowego i kubaturowego. Istnieje na rynku od 34 lat. Pracuje w systemie zaprojektuj i wykonaj. Obecnie poszukuje nowych osób do współpracy z związku z rozwojem organizacji.

Stanowisko: Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie (woj.zachodniopomorskie)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie wkrótce wygasa

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Brak dress code
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne