Inżynier Budowy – Budownictwo Przemysłowe

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników, sprzętu i podwykonawców,
  • Przygotowanie obmiaru postępu robót,
  • Koordynowanie prac podwykonawców oraz dostaw materiałów,
  • Nadzór i kontrola nad postępami prowadzonych prac,
  • Znajomość i praca według przyjętego harmonogramu prac,
  • Realizacja zamówień na zlecenie Kierownika Kontraktu,
  • Monitorowanie stanu złożonych zamówień, dostaw materiałów,
  • Przeglądy ilościowe, odbiór dostaw na budowie,
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości robót budowlanych,
  • Realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,
  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynierskie),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
  • Znajomość programów do projektowania (m.in. ACAD),
  • Prawo jazdy - kat. B,
  • Dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy w delegacji,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - do indywidualnej negocjacji,
  • Współpracę w formie b2b lub na podstawie umowy o pracę,
  • 8-godzinny dzień pracy, ewentualne nadgodziny dodatkowo płatne,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, w życzliwej atmosferze w zgranym, wspierającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Sprawny proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215 122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier Budowy oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471