INŻYNIER BUDOWNICTWA O SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO-BUBOWLANEJ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia służące nabywaniu nowych lub podnoszeniu posiadanych kwalifikacji,
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie wypoczynku.

Zakres zadań:

  • nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi wymienionej branży realizowanymi
    w ramach inwestycji i remontów,
  • udział w realizacji zamówień z zakresu przedsięwzięć budowlanych, określanie zakresu robót i szacowanie kosztów planowanych zadań,
  • weryfikacja merytoryczna dokumentacji projektowej i technicznej planowanych
    i realizowanych zadań,
  • koordynacja realizacji przedsięwzięć budowlanych na etapie tworzenia dokumentacji jak i prowadzenia robót budowlanych,
  • rozliczanie finansowe prowadzonych zadań (w tym weryfikacja kosztorysów),
  • uzgadnianie rozwiązań projektowych z inżynierami innych branż budowlanych,
  • proponowanie rozwiązań technicznych uwzględniających spełnienie przepisów
    m.in. z zakresu prawa budowlanego, ochrony przeciwpożarowej, bhp, warunków technicznych,
  • realizacja czynności związanych z planowaniem, organizacją i realizacją robót budowlanych,
  • dokonywanie kontroli okresowych obiektów służbowych,
  • planowanie, organizacja, określanie zakresu i kosztów, nadzór nad wykonaniem
    i odbiory czynności serwisowych, konserwacyjnych i naprawczych urządzeń i instalacji wymienionej branży.

Wymagamy:

  • ukończenie studiów I lub II stopnia na kierunku Budownictwo lądowe lub innym pokrewnym - zakończone zdobyciem tytułu inżyniera,
  • znajomość przepisów dotyczących zagadnień budowlanych, doświadczenie w tym zakresie,
  • dobra znajomość obsługi pakietu Office i programu AutoCad.

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
    w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku pracy o zakresie zbliżonym do określonego
    w ogłoszeniu,
  • doświadczenie w pracy na budowie,
  • znajomość programu Norma lub innego programu do kosztorysowania.

Szczegóły dotyczące wymogów formalnych, znajdują się w zakładce "REKRUTACJA" na naszej stronie internetowej www.aw.gov.pl/rekrutacja.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

AGENCJA WYWIADU

Warszawa, mazowieckie

Specjalista

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni