Informatyk_Wsparcie IT

Twoje zadania:

  • Zdalne wsparcie dla pracowników na budowach - część naszego zespołu pracuje w terenie, dlatego będziesz odpowiadać za techniczne wsparcie zdalne, dbając o sprawne funkcjonowanie ich sprzętu i oprogramowania.
  • Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników - będziesz konfigurować laptopy, telefony i zakładać nowe konta w naszych systemach, dbając o to, by nowi pracownicy mieli wszystko, co potrzebne, aby szybko rozpocząć pracę
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania - zajmiesz się instalacją programów oraz ich konfiguracją, dbając o aktualizacje i bezpieczeństwo systemów.
  • Monitorowanie sieci kablowych i bezprzewodowych oraz zapobieganie awariom będzie jednym z Twoich kluczowych zadań.
  • Automatyzacja procesów IT - będziesz usprawniać procesy IT, automatyzując wybrane zadania, aby praca była bardziej efektywna.
  • Obsługa systemu helpdesk - Twoim zadaniem będzie szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników przez nasz system helpdeskowy.

Czego oczekujemy?

  • Pomocy technicznej na co dzień - będziesz wspierać pracowników w rozwiązywaniu problemów technicznych, zarówno w biurze, jak i zdalnie.
  • Pracujemy z systemami Windows, pakietem Office oraz urządzeniami mobilnymi, więc nigdy nie zabraknie Ci nowych wyzwań!

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę - stabilność to podstawa!
  • Szkolenia - wewnętrzne i zewnętrzne, żebyś ciągle się rozwijał
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
  • Pakiet socjalny i benefity - w tym dofinansowanie do wakacji czy kolonii dla dzieci

Praca odbywa się stacjonarnie z naszego biura, więc będziesz miał bezpośredni kontakt z zespołem oraz sprzętem, którym zarządzasz. Jeśli lubisz rozwiązywać problemy, jesteś otwarty na naukę i chcesz rozwijać swoje umiejętności w praktyce, dołącz do nas!

Czy interesuje Cię praca pełna wyzwań, która pozwoli Ci zdobywać nowe umiejętności w różnych obszarach IT? Poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół i pracowników w codziennych zadaniach!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 35 dni