HR Specialist (Zielona Góra)

Twoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska konsultanckie w call center,
  • kreowanie i realizacja komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • ścisła współpraca z Biznesem w lokalizacji,
  • opieka nad lokalnym procesem wyboru kadry managerskiej, w tym przygotowanie i przeprowadzanie sesji AC,
  • raportowanie wyników oraz bieżąca analiza prowadzonych działań,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku lokalnym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w agencji pracy tymczasowej (jako dodatkowy atut),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, a także umiejętność współpracy w grupie,
  • silna koncentracja na realizacji celów,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • orientacja na cel.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie do pracy i wsparcie przełożonego,
  • dodatkowe szkolenia wewnętrzne,
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietów opieki medycznej, karty Multisport,
  • owoce, karta rabatowa i ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę :)

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Obecnie do jednego z naszych biur w Zielonej Górze poszukujemy osoby do zespołu HR.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 34 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowy urlop