Główny Księgowy / Księgowa, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Główny Księgowy / Księgowa

Oferta archiwalna

Główny Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Dokonanie, nadzór i kontrola wszystkich operacji i płatności w firmie
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i informacji podatkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniu procesów oraz systemu księgowego zgodnie z potrzebami firmy oraz prawem podatkowym
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

Nasze wymagania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego popartego doświadczeniem zawodowym
  • Doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • Znajomość programu Optima
  • Znajomość języka rosyjskiego

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.