Glazurnik, Stockholm - oferta pracy - GoldenLine.plIlluma AB - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Glazurnik
Posadzkarz- glazurnik -malarz

Wynagrodzenie
12000 - 18000 netto
Lokalizacja
Stockholm
Pracodawca
Illuma AB
Dodano
14.06.2021
Numer referencyjny
002

Opis stanowiska:

montaż płyty plywood, płyty K-G, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie sufitu i ścian, HYDROIZOLACJA, wylewki, profilowanie spadu, wykonanie brodzika w kafelkach, kładzenie kafelek z różnych materiałów, szlifowanie, fugowanie, montaż listew drewnianych, metalowych, foderów okiennych, drzwi, mebli łazienkowych, drobne prace stolarskie, dodatkowo umiejętność wykonywania wylewki pod podłogę przemysłową oraz fundamenty, kładzenie wykładzin.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - posadzkarz-glazurnik,
  • minimum 5 -letni staż w zawodzie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • język angielski,
  • brak nałogów.

 Oferujemy:

  • Praca całoroczna,
  • Szwedzka umowa o pracę,
  • Pensja 12-16 tys. zł,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Ubrania, sprzęt i auto firmowe,
  • Bezpłatne lekcje angielskiego, karnet na siłownie i pływalnie, praca w systemie 4+1, urlopy wakacyjne i na święta.

Miejsce zamieszkania w centrum Sztokholmu, okres probny 2 miesiace, pomoc w rejestracji numeru pesel tymczasowego, potrzebny jest dowód ososbisty, odswieżenie paszportu, szybki test na covid na wyjazd.

Na miejscu pełne wyposażenie miejsca zamieszkania, odzież i narzędzia.

Illuma AB

Szwedzka firma w Sztokholmie, zajmujemy sie budownictwem szkieletowym od podstaw, remontami generalnymi, pracami wewnatrz i na zewnatrz. Jestesmy na rynku od 8 lat, w branzy w Szwecji od 2004 roku. Mamy klientow indywidualnych, świadczymy uslugi dla projektantow.