Front - end Developer (m / k / d) - NIEMCY, Lipsk, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Front - end Developer (m / k / d) - NIEMCY

Jesteśmy firmą IT specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie oraz adaptacji oprogramowania standardowego. Ponadto doradzamy w zakresie procesów i prowadzimy badania wspólnie z renomowanymi uniwersytetami.

Motywacją dla naszej pracy jest zawsze zadowolenie naszych klientów. W tym celu, każdy z naszych ponad 150 pracowników wnosi swoje indywidualne atuty i jest częścią zespołu IT Sonix.

Front - end Developer (m / k / d) - NIEMCY

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: Informatyki, Informatyki Gospodarczej i/lub Technologii Mediów i Komunikacji.
    Alternatywnie: podobny kierunek studiów lub porównywalne wykształcenie, np. jako specjalista ds. informatyki.
  • Pasja i kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie front-end developmentu z wykorzystaniem JavaScript/TypeScript.
  • Bardzo dobra znajomość Angular, React, Vue.js lub jQuery
  • Silne umiejętności pracy w zespole, komunikacji i rozwiązywania problemów
  • Entuzjazm w szkoleniu nowych współpracowników
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania w zwinnych zespołach projektowych i różnych obszarach tematycznych, np. motoryzacja/mobilność, energetyka, budownictwo, finanse, e-commerce i wiele innych.
  • Implementacja, testowanie i wdrażanie systemów front-end
  • Analiza problemów i eliminacja występujących błędów i usterek
  • Ciągła dystrybucja i wdrażanie oprogramowania w całym systemie
  • Praca w zespole SCRUM z projektantami interfejsów użytkownika i inżynierami użyteczności

Zalety:

  • Ekscytujące projekty agile z nowoczesnymi technologiami w sercu Lipska.
  • Zaplecze rekreacyjne, takie jak tenis stołowy, piłkarzyki, miejsce do grillowania na tarasie na dachu, wieczory lan-&gier i studio fitness obok.
  • Catering z codziennymi świeżymi owocami i napojami oraz cotygodniowe śniadania, obiady i ciasta w formie bufetu
  • Ułatwienie mobilności poprzez firmowe miejsca parkingowe dla rowerów i samochodów do wynajęcia, płatne Swapfiets lub wypożyczalnie rowerów służbowych oraz dotowanie biletu służbowego LVB
  • Możliwość gotowania i chłodzenia w naszym X-Lounge
  • Rodzinna kultura organizacyjna i coroczne imprezy firmowe
  • Usługi zdrowotne, takie jak biurka z elektryczną regulacją wysokości, masaże, badania wzroku i szczepienia dokształcanie, indywidualne działania kwalifikacyjne, kursy językowe i wykłady impulsowe na tematy specjalistyczne
  • Przestrzeń do planowania życia prywatnego: podstawowy czas pracy (10-15), udział biura w domu w wysokości 50%, oddzielny pokój w biurze z miejscem do zabawy dla dzieci, jak również możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (od 32 godzin) i urlopu naukowego

Oczekujemy wzmocnienie naszego zespołu rozwoju oprogramowania!