Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych,
  • Praca na wysokości
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w zakresie utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku elektryka - minimum 2 lata,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Uprawnienia SEP (mile widziane),
  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na jedną zmianę (6:00 - 14:00),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Benefity

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Poszukujemy doświadczonego Elektryka, który dołączy do zespołu  naszego klienta. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, lubisz pracę przy naprawach maszyn oraz dbasz o sprawne funkcjonowanie urządzeń, ta oferta jest dla Ciebie!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR SIGMA Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 34 dni