Elektryk (m/k), Radomsko - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk (m/k)

Work place: Radomsko

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000000mQrNQAU

Zakres obowiązków:
  • czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i instalacji w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego,
  • usuwanie awarii,
  • wykonywanie prac instalacyjnych, konserwatorskich oraz dozorowych.
Od zgłaszających się kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego o profilu elektryk lub pokrewne,
  • uprawnień SEP do 1kV (mile widziane do 15kV),
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętności czytania schematów urządzeń przemysłowych,
  • doświadczenia zawodowego oraz znajomości zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych będą atutem,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym, dyspozycyjności,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premię półroczną.
Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj właśnie teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl