Elektronik/Automatyk z angielskim lub niemieckim - Bawaria, Niemcy

Niemiecka firma specjalizująca się w instalacjach elektrycznych dla prywatnych gospodarstw oraz firm zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektronik/Automatyk

Miejsce pracy: Oberaurach- Bawaria, Niemcy

Stawka: 20-23 euro/h

Zadania:

  • Analiza sekwencji ruchu w procesach produkcyjnych (w Siemens S5, S7, TIA) w celu optymalizacji procesów,
  • Analizowanie błędów, problemów technicznych i zleceń pracy związanych z instalacjami elektrycznymi,
  • Profesjonalny montaż szaf sterowniczych i układów automatyki,
  • Montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Ukończone z sukcesem wykształcenie jako technik elektronik przemysłowy, technik elektronik w dziedzinie automatyki lub porównywalne,
  • Czytanie ze zrozumieniem schematów obwodów,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Gotowość do pracy w delegacjach,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Nadgodziny dla chętnych,
  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież,
  • Samochód i telefon służbowy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "AUTOMATYK - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Oberaurach, zagranica

0 EUR netto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 32 dni