Elektromonter ze znajomością niemieckiego lub angielskiego

Jesteśmy przedsiębiorstwem branży elektrycznej realizującym duże projekty na obiektach: użyteczności publicznej, przemysłowych czy też stoczniowych. Prowadzimy budowy w Polsce jak i zagranicą, stale zatrudniamy na umowę o pracę ponad 250 osób. Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na szybkie zatrudnienie.

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, gdzie będziesz miał możliwość rozwoju i satysfakcji zawodowej, to ta praca jest dla Ciebie.

Elektryk - Elektromonter

Miejsce pracy: Haga, Holandia

Wynagrodzenie - 22,50 EUR (stawka godzinowa)

Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych,
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia,
  • wykonywanie prac przyłączeniowych.

Wymagania:

  • uprawnienia SEP lub wykształcenie kierunkowe,
  • min 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • mile widziane certyfikaty VCA.

Gwarantujemy:

  • wysokie dodatki za doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty,
  • wynagrodzenie, stawki oraz wszystkie dodatki na holenderskich warunkach (po okresie próbnym, umowa na stałe),
  • zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokojach, jedno osobowych, opłacane przez pracodawcę,
  • dowóz do pracy samochodami służbowymi,
  • wsparcie językowe na budowie od naszych kierowników budów,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 każdego miesiąca,
  • pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności: meldunkowych, urzędowych poza granicami kraju, jak i również wsparcie przy odzyskaniu podatku,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • nowoczesny sprzęt i narzędzia - standardy zachodnie, wysokiej klasy odzież robocza,
  • płatny urlop holenderski oraz 13stka holenderska w zależności od stażu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub eksport@elektrimont.pl

Numer kontaktowy: +48 728 352 297 (Kierowik Działu Eksportu Mariusz)

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Haga, zagranica

0 EUR netto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 33 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dodatkowe świadczenia socjalne
Paczki świąteczne
Bezpłatny transport pracowniczy