Elektromonter sieci nietrakcyjnej - praca w delegacji - Polska

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromontera sieci nietrakcyjnej

Miejsce pracy: Cała Polska - praca w delegacji - obecnie Warszawa, Tychy, Chabówka.

Stawka: stała podstawa ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i wiedzy, ryczałt za nadgodziny w kwocie 1500zł, premie uznaniowe do 150% zasadniczego wynagrodzenia.

Zadania:

  • Budowa i modernizacja EOR (elektryczne ogrzewanie rozjazdów, urządzenia niskich napięć),
  • Budowa i modernizacja oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych,
  • Instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych i kubaturowych,
  • Systemy zdalnego sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej,
  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych.

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie,
  • Preferowane wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, od zaraz,
  • Praca od poniedziałku do piątku albo 10/4 (200-220 h/msc),
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport (dojazd do domu firmowymi busami, nocleg w mieszkaniach, pokoje 2 osobowe, w pełni wyposażone),
  • Ciepły i całkowicie darmowy posiłek w ciągu dnia na budowie,
  • System premiowy - premie zależne od wydajności i zaangażowania oraz przestrzegania warunków BHP na budowie, premie za polecenie pracowników,
  • Dodatki/Benefity - grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce, dodatkowy dzień wolny w urodziny, system MyBenefit,
  • Szkolenia i kursy, niezbędne do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 504 404. Nie odbieram wyślij sms "nietrakcyjny" - oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 18 dni